REFERENCE

57266_475999713305_6300944_o

Vyzkoušel jsem pět trenérů, poté narazil na Elišku a už jsem u ní zůstal – trénuji s ní již neuvěřitelných 13 let. Tréninky mě s Eliškou baví, protože s ní mám výsledky a vede mě k tréninku, i když se mi nechce. Oceňuji, že je Eliška schopná trénink přizpůsobit tomu, co zrovna potřebuji – ať už je to kompenzace bolestivých zad z kancelářské práce, nebo získání kondice na léto. Do roku 2020 jsme trénovali v posilovně, v době COVIDu jsme začali trénovat doma, v parku i na stadionu, a to i s mojí šestiletou dcerou. Dceru to začalo bavit a já jsem rád, že můžeme s dcerou trávit více času dohromady a zároveň získává vztah ke sportu. Eliško, děkuju za to!

Kája

20190330_135645

S Eliškou trénuji přes rok a za tu dobu jsem díky ní ušla velký kus cesty. Na Elišce se mi líbí, jak vás namotivuje fakt makat, ale zároveň je to fajn člověk, na kterého se pokaždé těším, protože je s ní i fajn pokec. Troufnu si říct, že se z nás staly kamarádky, ale zároveň nepolevujeme v tréninkovém plánu. Tréninky mě baví, nikdy nejsou stereotypní. Na každý trénink je skvěle připravená a obměňuje cviky, aby mě to stále bavilo. Když jsou zrovna fitness centra zavřená, cvičíme venku. Eliška přiveze spoustu náčiní a makáme, nic nás nezastaví. Je vidět, že Elišce na svých klientech skutečně záleží. Dříve jsem si nevěřila, že dokážu své tělo změnit, až s Eliškou se mi začalo dařit a vidím, že to jde. Sestavila mi i stravovací plán, abych lépe zhubla přebytečný tuk. Díky Elišce jsem zhubla přes 10 kg a rozhodně pokračujeme dál ve formování postavy. Teď už vím, že to jde.

Péťa

145990155_411912879897087_7790622960139362510_n

S Eliškou jsem se potkal před lety ve fitku jako osobní trenérku. Mohu konstatovat, že to bylo mé osudové setkání. Můj původní záměr s Eliškou byl správně nastavit jednotlivé cviky a opravit případné chyby při cvičení. Následně jsem měl v plánu cvičit již samostatně. Po několika lekcích s Eliškou mě zaujala její důslednost, pestrost a zodpovědný přístup k jednotlivým tréninkům. Svým profesionálním přístupem a přípravou na jednotlivé tréninky si plně získala mé sympatie, takže jsem se rozhodl s Eliškou pokračovat dále v mém bodybuildingu. S Eliščinou pomocí a radou jsem zvládl přípravu na mé vytrvalostní běžecké a triatlonové závody. Tréninky bez výmluv se již staly neodmyslitelnou součástí mého sportovního života. V době pandemie a zavřených fitness center jsme si našli cestu formou outdoor tréninků, které vnesly nový rozměr do našeho společného cvičení. Na závěr chci dodat, že si Elišku vážím nejen jako vrcholového sportovce a osobního trenéra, ale předně jako člověka na kterého se můžete s důvěrou obrátit s vašimi fitness problémy nebo výživovým poradenstvím.

Honza

Aleš po 1

Ze 125 na 93… Elišku znám už docela dlouho dobu a trénuji s ní několik let. Pomohla mi nejenom se snížením váhy. Ta šla dolů ze 125 kg na aktuálních 93 kg. Nešlo to samo a nebylo to samozřejmě hned. Proběhlo ve dvou oddělených časových úsecích, kdy mi delší dobu stačilo snížení váhy na 106 kg a byl jsem spokojený. V divném roce 2020, který návštěvám fitness příliš nepřál, se přesto podařilo v krátkém čase a velmi zábavnou formou uběhnout zbytek cesty. Změna pravidelného cvičení na strojích na venkovní tréninky téměř výhradně s vlastní vahou a minimem pomůcek (medicinbal, TRX, žebřík) a zaměřením na běh a techniku byla vítanou změnou. Tento rok si budu pamatovat i díky dlouho splněnému snu zaběhnout si konečně půlmaraton. Další úspěchy v běhání pak přišly sami (zrychlení, vytrvalost, větší vzdálenosti). Elišce patří velký dík za neustálou motivaci. Co na trénincích s Eliškou oceňuji po celou dobu je jejich pestrost a že mě celé ty roky cvičení baví. Spousta cviků, které vypadaly v počátcích neproveditelně se staly rutinou, spousta nových výzev přišla. Dobrá kombinace osvědčených cviků i neustálá zásoba novinek. Správná motivace, možnost přizpůsobit trénink aktuálním možnostem nebo mým přáním, změnit dynamické tréninky na silové nebo spíše na balanční, ubrat či přidat kardio - to vše oceňuji na trénování s Eliškou. Co ale považuji za nejdůležitější je, že Eliška trvale změnila můj pohled na pohyb a přístup k němu. Stal se díky ní trvalou součástí běžného života a neumím si to bez něj již představit. Je automatické že „něco“ chci dělat. Po odcvičených letech si dovolím taky tvrdit, že jsme s Eliškou i dobří přátelé a společně s dalšími rádi vyrazíme na koncert, sportovní události nebo posedět na zahrádce. Můžeme se spolu bavit i otázkách mimo cvičení, probrat běžné věci nebo podnikání. V neposlední řadě jí fandím také v její atletické kariéře. Děkuji za parádní vedení!

Aleš

149013479_745889319237955_6263939512584009232_n

I have been training regularly for the last 8 years with Eliska. In that time she has wanted to understand my changing objectives and sets the training sessions around these objectives. It is clear she also spends time planning each session as training is always varied and even after 8 years she is implementing new exercises to keep it interesting for me. I would recommend Eliska as a trainer.

Sirshar

Eliska is a highly professional and enthusiastic trainer.” “As a top level athlete herself, she is always current on the newest, most effective exercises which is great for her trainings.” “Eliska is extremely good at adapting her sessions to her client, regardless of whether they are a beginner or an active sportsperson.” “Don’t be fooled by her friendly smile, she will make you work hard!!

Chris

I have been working for Eliska for more than 10 years Her fitness program is flexible and tailored to my specific needs, either in gym or outside, combining free-weights, machines, circuit training, running This has supported me both in improving core strength and losing 12Kgs

Philip

PROMĚNY

cs_CZCzech