Osobní trénink

Před zahájením našeho tréninkového programu je vždy mým hlavním cílem Vás co nejlépe poznat. Zjistit o Vás vše co je potřeba k sestavení dokonalého tréninkového plánu přizpůsobeného konkrétně pro Vaše tělo. Proto od vás budu chtít spoustu informací. Nejdůležitější pro mě je vždy vědět Váš cíl, co Vás vedlo k tomu, že jste mne oslovili?

Ať už je Vaším cílem redukce váhy, nabírání svalové hmoty, odstranění zdravotních problémů či správná technika běhu, vždy je pro mě zásadní vědět Váš cíl a vidět Vaši motivaci, jak jej chcete dosáhnout. Následně provedeme diagnostiku pohybového aparátu, kde budu zjišťovat například jestli nemáte nevhodné držení těla, svalové disbalance apod. Dále budu chtít vědět Vaše pohybové a stravovací návyky, jestli máte nějaké zdravotní problémy, kolik hodin denně spíte, Vaše časové možnosti a spoustu dalších informací.

Tréninkový plán vždy připravuji individuálně podle potřeb klienta, již zmiňovaného cíle a jeho tělesných možností. Každý člověk je originál a co sedí jednomu, nemusí sedět druhému. Je pro mě velmi důležité najít tu správnou cestu k tomu, aby Vás trénink bavil a vždy jste odcházeli z tréninku s pocitem, že dnes jste byli lepší než včera a posunuli jste se zase o krok dál.

Tréninky se snažím dělat zábavné a pestré, pravidelně je obměňuji a nastavuji dle vašich potřeb, možností a aktuální formy. Ve svých trénincích využívám nejen klasické stroje a činky, ale také spoustu speciálních pomůcek jako jsou Expandery, TRX, Bosu apod.

Počítejte s tím, že budou tréninky, kdy mě nebudete mít rádi, ale za to Vám slibuji, že když to spolu zvládneme, dosáhnete brzy svých vysněných cílů.

Tréninkové programy

cs_CZCzech