Výživové poradenství

0 +
Let zkušeností
0 +
klientů
0 %
spokojenosti

Ať už chcete nabírat svalovou hmotu či shazovat nadbytečné kilogramy, nenechám Vás přejídat se ani drasticky hladovět. Ani Vás nepřipravím o jídla, která máte rádi, to vůbec ne. Mým „know how“ co se týče stravy je, upravit Vám Váš stávající jídelníček tak, aby byl zdravý, pestrý a zároveň vydatný. Abyste se po jídle a během dne cítili svěží a plní energie.

Je spousta různých diet a názorů na to jak zhubnout a vypadat skvěle. Ale všechny tyto metody jsou pouze a jenom o jedné věci: Jaká je Vaše energetická bilance, tedy jaký je váš poměr energetického příjmu a výdeje během dne!

Proto i já Vám budu nastavovat stravovací plán tak, že Vám Váš stávající jídelníček budu postupně upravovat z hlediska příjmu kalorií a množství a poměru makroživin (bílkoviny, sacharidy, tuky). Není mým cílem dosáhnout u Vás rychlých výsledků pomocí drastické úpravy jídelníčku. Naopak Vás chci naučit poznat své tělo, abyste dlouhodobě dokázali udržet zdravé stravovací návyky.

Zakládám si na tom, aby naše spolupráce byla postavena na komunikaci a důvěře. Bude potřeba, abyste mě informovali o všem, co přes den zkonzumujete. Budu po Vás chtít vědět, jaké typy diet už jste vyzkoušeli, co Vám sedělo a co ne. Jaký jste metabolický typ. Které potraviny máte a nemáte rádi apod.

I zde platí, že každý člověk je úplně jiný a každému nesedí to, co sedí ostatním lidem v jeho okolí, ale díky komplexní diagnostice (BMR, určení Vašeho metabolického typu, výpočtu Vašeho současného příjmu Kcal/den, …), kterou na začátku naší spolupráce provedeme, Vám vypracuji dokonalý stravovací plán pro Vás určený na míru a už bude pouze na Vás, za jak dlouhou dobu přijdou výsledky!

Nemohu vám slíbit, že to bude snadné, ale mohu vám slíbit, že to bude stát za to!

cs_CZCzech